I Міжнародна науково-практична конференція «STABICONsystems-2017» в Сумах "Секція "Економiка для екологiї""
English
Русский
Українська
на титульну контакти написати листа

Leave something for the future generations

Історія органiзацiйного комiтету

Им'я та прізвище

1999

2000

2001

2002

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010

1.

Олексій Іванович Карпіщенко

+

+

+

+

2.

Леонід Григорович Мельник

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

3.

Олександр Романко

+

+

+

4.

Наталія Вакулішина

+

+

+

+

+

5.

Володимир Мельник

+

+

+

+

6.

Ігор Терещенко

+

+

+

+

7.

Валентина Мельник

+

+

8.

Надія Івашова

+

+

+

+

+

9.

Микола Харченко

+

+

+

+

+

10.

Олег Негреба

+

+

+

11.

Надія Костюченко

+

+

+

+

+

+

+

+

12.

Юлія Конопліна

+

+

13.

Олена Фіщанко

+

+

+

14.

Ірина Федоренко

+

+

15.

Анжеліка В'юн

+

+

16.

Юрій Дерев'янко

+

+

+

17.

Ольга Лукаш

+

+

+

18.

Олена Шкарупа

+

+

+

19.

Денис Ігітов

+

+

+

20.

Тетяна Іващенко

+

+

21.

Юрій Мазін

+

+

+

22.

Сергій Глівенко

+

+

23.

Вікторія Лоза

+

+

24.

Олена Бойко

+

25.

Андрій Сахно

+

26.

Ірина Сотнік

+

27.

Ольга Олексіїнко

+

28.

Максим Брюханов

+

+

+

29.

Галина Боровик

+

З0.

Дмитро Хотульов

+

31.

Вадим Лебідь

+

32.

Вікторія Шаповаленко

+

33.

Юрій Безпалий

+

34.

Світлана Махнуша

+

35.

Ірина Бурлакова

+

+

+

+

36.

Олександр Попов

+

+

+

37.

Ірина Малахова

+

38.

Юлія Чорток

+

+

39.

Наталія Іщенко

+

+

+

40.

Наталія Дудченко

+

41.

Марія Симоненко

+

+

+

+

42.

Дмитро Віхров

+

+

+

+

43.

Олег Олефіренко

+

+

44.

Євген Коваленко

+

+

+

+

45.

Наталія Ілляшенко

+

+

46.

Олександр Карпіщенко

+

47.

Інеса Мішеніна

+

48.

Олександр Косарев

+

+

49.

Павло Денисенко

+

+

+

+

+

50.

Олександр Кубатко

+

+

51.

Ірина Кугук

+

+

+

52.

Світлана Жиленко

+

53.

Вікторія Лапа

+

54.

Юрій Петрушенко

+

55.

Денис Смоленнiков

+

+

+

+

+

+

56.

Юлiя Лiннiк

+

57.

Юлiя Опанасик

+

58.

Денис Горобченко

+

+

+

59.

Микола Гуменний

+

+

+

+

60.

Наталiя Гулевська

+

61.

Олексiй Гончаренко

+

62.

Алiна Познанська (Кiрiченко)

+

+

+

+

63.

Наталiя Бунковська

+

64.

Зоряна Бунковська

+

65.

Дарина Боронос

+

+

+

+

66.

Олена Карiх

+

67.

Костянтин Большак

+

+

+

+

68.

Марина Овчарова

+

69.

Юлiя Шишова

+

+

70.

Олександра Нiлова

+

+

71.

Олександр Косарев

+

72.

Артем Познанський

+

73.

Ганна Ткаченко

+

+

+

+

74.

Тетяна Голець

+

+

+

75.

Ігор Кобушко

+

+

76.

Ірина Мареха

+

+

77.

Денис Кобизський

+

78.

Олександра Білопільська

+

+

79.

Юліана Лінік

+

+

+

80.

Анастасія Остапенко

+

81.

Олексій Семенов

+

82.

Ірина Терещенко

+

83.

Тетяна Піддубна

+

84.

Аліна Колонтаєвська

+

85.

Наталія Могильна

+

86.

Ірина Дегтярьова

+

87.

Любов Лискова

+

88.

Аліна Лавриненко

+

89.

Тетяна Руденко

+

Сумский государственный университет SORCE ARMADA